HAKKIMIZDA

hakkımızda

Ales Yapı 2009 yılından itibaren paslanmaz çelik,alüminyum merdiven balkon korkuluklarında ve paslanmaz özel tasarım ürünlerde edinmiş olduğu tecrübeleri ile imalat ve montaj alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Gelişen teknolojisi ve hizmet anlayışı ile bir çok başarılı projeye imza atmıştır Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimseyerek proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda bir süre içerisinde bu sektörün sayılı firmaları arasına girmiştir Firmamız teknolojisini her geçen gün yenileyerek yoluna devam etmektedir. Firmamız pazarda aranılan üretici olmak için çalışmaktadır.

Güvencemiz tecrübemiz,iş ahlakımız ve çalışma hırsımızdır. Yeniliğe daima açık olan firmamız mekanlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için ürünlerine yeni tasarımlar edinmeyi ilke edinmiştir.Kalitenin bir ayrıcalık olmadığından yola çıkarak ; ürün ve hizmetlerimizin tamamında kalite çıtasını her zaman yüksekte tutmaktayız. Hedefimiz, Taahhütlerimizi zamanında müşteri isteklerine uygun yerine getirerek rekabet gücümüzü sürekli arttırmaktır.

595

Marka Proje

10250

KOMUT VE OFİS

11

YILLIK DENEYİM